Πέμπτη, 05 Αύγ, 2021

  • ΚΥΡ. ΜΗΤΣΟΤΑΚΗΣ: Μίλησε για απειλητική νύχτα και αξίωσε σιωπητήριο στην κριτική και περιορισμό των μετακινήσεων
  • Πολύ αργά για δάκρυα..
  • Δήλωση του Δ. Κουτσούμπα για τις πυρκαγιές της χώρας
  • Ημερήσια έκθεση επιδημιολογικής επιτήρησης λοίμωξης από το νέο κορωνοϊό 5/8
  • Τι δεν γράφει η ευρωβουλευτής της Ν.Δ Μ. Σπυράκη…
  • ΚΥΡ. ΜΗΤΣΟΤΑΚΗΣ: Συνεχίζει να προκαλεί τους πυρόπληκτους λέγοντας τους ότι η κυβέρνηση κάνει το «καλύτερο δυνατό»
ΚΥΡ. ΜΗΤΣΟΤΑΚΗΣ: Μίλησε για απειλητική νύχτα και αξίωσε σιωπητήριο στην κριτική και περιορισμό των μετακινήσεων1 Πολύ αργά για δάκρυα..2 Δήλωση του Δ. Κουτσούμπα για τις πυρκαγιές της χώρας3 Ημερήσια έκθεση επιδημιολογικής επιτήρησης λοίμωξης από το νέο κορωνοϊό 5/84 Τι δεν γράφει η ευρωβουλευτής της Ν.Δ Μ. Σπυράκη…5 ΚΥΡ. ΜΗΤΣΟΤΑΚΗΣ: Συνεχίζει να προκαλεί τους πυρόπληκτους λέγοντας τους ότι η κυβέρνηση κάνει το «καλύτερο δυνατό»6

Το Σχόλιο της Ημέρας

Φοροεπιδρομή

Φοροεπιδρομή

Δεν είναι μόνο οι επικείμενες αυξήσεις στο ρεύμα που «πλακώνουν» το λαϊκό εισόδημα. Ούτε μόνο οι ανατιμήσεις σε μια σειρά βασικά αγαθά, που κάνουν εφιάλτη τις αγορές στο σούπερ μάρκετ. Δεν είναι μόνο οι τιμές στα καύσιμα, που σε ορισμένα νησιά έχουν ξεπεράσει κάθε προηγούμενο, με τη βενζίνη να πουλιέται μέχρι και πάνω από 2 ευρώ το λίτ... Περισσότερα

ΒΕΡΟΙΑ: ΤΕΛΕΤΗ ΒΡΑΒΕΥΣΕΩΝ ΚΑΙ ΤΙΜΗΤΙΚΩΝ ΔΙΑΚΡΙΣΕΩΝ

από Η Άλλη Άποψη
ΒΕΡΟΙΑ: ΤΕΛΕΤΗ ΒΡΑΒΕΥΣΕΩΝ ΚΑΙ ΤΙΜΗΤΙΚΩΝ ΔΙΑΚΡΙΣΕΩΝ

Με αφορμή τη επέτειο απελευθέρωσης της Βέροιας για μία ακόμη χρονιά με απόφαση του Δημοτικού Σύμβουλου της Βέροιας, βραβεύτηκαν το απόγευμα της Δευτέρας 13/10 πολλές δεκάδες συμπολίτες κάθε ηλικίας για την πολύμορφη προσφορά τους, καθώς και αριστούχοι μαθητές και πρωτεύσαντες αθλητές όλων των αθλημάτων. Χωρίς διάθεση να υποτιμήσουμε κανενός βραβευθέντος τη δράση, την επιτυχία η την προσφορά θα θέλαμε να υπογραμμίσουμε για μία ακόμη φορά ότι θα πρέπει να αλλάξει το όλο «τελετουργικό» ώστε να μειωθεί δραματικά ο αριθμός των βραβευθέντων (τα τελευταία χρόνια ο αριθμός όσων βραβεύτηκαν ξεπερνά τους 1.000….) αλλά και τα κριτήρια προσφοράς. Για τη ιστορία αναφέρουμε τους βραβευθέντες:

Α) Στον εκλιπόντα  γιατρό ΝΙΚΟΛΑΟ ΧΑΜΑΛΗ για την Δωρεά εξοπλισμού οδοντιατρείου, καλύπτοντας ανάγκες των δημοτών μας που διαμένουν στην Δημοτική Ενότητα Μακεδονίδος.

Β)  Στον ΝΙΚΟΛΑΟ ΚΑΛΛΙΓΑ για τις υπηρεσίες του στη διάσωση της ιστορίας και του πολιτισμού της πόλης μας.

Γ) Στον ΚΑΡΑΪΩΣΗΦ ΗΛΙΑ για τον τερματισμό του στο 32ο Σπαρταθλον.

Δ) Στον ΚΟΥΚΟΥΤΕΓΟ ΑΝΤΩΝΙΟ για την κατάκτηση της 1ης θέσης του ημιμαραθώνιου δρόμου στους βαλκανικούς αγώνες βετεράνων αθλητών στην Τουρκία..

Ε) Στην ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΗ ΕΤΑΙΡΙΑ ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ ΗΜΑΘΙΑΣ

για την συνεχή συμβολή τους στην επιστήμη των Μαθηματικών και τις δράσεις που βελτιώνουν και προάγουν τη Μαθηματική σκέψη και γνώση των μαθητών Α/θμίας και Β/θμίας Εκπαίδευσης.

ΣΤ) στους εθελοντές καθηγητές του κοινωνικού φροντιστηρίου για την παροχή δωρεάν διδασκαλίας σε οικονομικά αδύναμους  μαθητές κατά το σχολικό έτος 2013-2014.

Ακόμη βραβεύτηκαν 

Οι εθελοντές καθηγητές του κοινωνικού φροντιστηρίου

ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΙΑΚΩΒΟΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΣ

ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΣ

ΖΕΡΒΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΦΥΣΙΚΟΣ

ΚΑΣΑΠΟΓΛΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ

ΚΟΥΓΙΟΥΜΤΖΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΕΛΕΝΗ ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ

ΜΗΤΡΙΤΩΝΗΣ ΑΣΗΜΑΚΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΣ

ΜΗΤΡΟΥΛΑ ΜΑΡΙΑ- ΕΛΕΝΑ ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ

ΜΠΟΖΙΝΗ ΑΘΗΝΑ ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ

ΠΑΖΑΡΑ ΜΑΡΙΑ ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ

ΠΑΝΤΕΡΜΑΡΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΧΗΜΙΚΟΣ

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΒΙΟΛΟΓΟΣ

ΠΑΡΑΣΧΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ

ΠΡΟΒΑΤΑΡΗ  ΑΘΑΝΑΣΙΑ

ΣΚΟΥΠΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ

ΤΑΧΜΑΤΖΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ

ΤΖΗΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΟΙΚΟΝ/ΛΟΓΟΣ

ΤΣΕΓΚΟΣ ΝΙΚΟΣ ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ

ΤΣΙΑΡΑ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ

ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΦΥΣΙΚΟΣ

ΧΑΤΣΙΟΥΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΟΣ

 

Οι εθελοντές του Δημοτικού Ιατρείου Βέροιας:

 ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΙΔ.ΔΕΡΜΑΤΟΛΟΓΟΣ

ΑΗΔΟΝΙΔΟΥ-ΠΡΑΠΑ ΝΙΚΗ ΟΦΘΑΛΜΙΑΤΡΟΣ

ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΘΟΛΟΓΟΣ

ΑΡΑΜΠΑΤΖΗ ΜΑΡΙΑ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ

ΒΕΛΛΙΟΥ ΕΥΗ ΝΕΥΡΟΛΟΓΟΣ

ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΘΟΛΟΓΟΣ-ΙΑΤΡΕΙΟ ΥΠΝΟΥ

ΓΙΑΠΟΥΤΖΗ ΑΓΑΘΗ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΤΑΚΗΣ ΟΥΡΟΛΟΓΟΣ

ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΡΔΙΟΛΟΓΟΣ

ΚΑΠΡΑΡΑ ΑΘΗΝΑ ΕΝΔΟΚΛΙΝΟΛΟΓΟΣ

ΚΟΥΠΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ ΠΝΕΥΜΟΝΟΛΟΓΟΣ

ΚΟΥΠΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΟΦΘΑΛΜΙΑΤΡΟΣ

ΚΟΤΡΩΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΧΕΙΡΟΥΡΓΟΣ

ΛΙΟΛΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΠΑΘΟΛΟΓΟΣ ΕΝΤΑΤΙΚΟΛΟΓΟΣ

ΜΑΝΟΥΣΑΡΗ ΑΝΤΩΝΙΑ ΔΕΡΜΑΤΟΛΟΓΟΣ

ΝΤΑΟΥΤΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΠΝΕΥΜΟΝΟΛΟΓΟΣ

ΝΟΥΣΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΠΝΕΥΜΟΝΟΛΟΓΟΣ

ΝΟΥΣΙΑ ΛΕΜΟΝΙΑ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ

ΞΕΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΡΕΥΜΑΤΟΛΟΓΟΣ

ΠΑΠΑΧΑΤΖΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ

ΤΣΙΡΚΑ ΕΙΡΗΝΗ ΨΥΧΙΑΤΡΟΣ

ΦΡΑΓΚΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΩΡΛ

ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ

ΧΑΥΤΙΚΗΣ ΝΙΚΟΣ ΟΡΘΟΠΕΔΙΚΟΣ

ΧΑΤΖΗΠΕΤΡΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΠΑΘΟΛΟΓΟΣ

ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΘΟΛΟΓΟΣ

ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ ΧΕΙΡΟΥΡΓΟΣ

ΚΑΛΑΪΤΖΗ ΚΥΒΕΛΗ ΨΥΧΟΛΟΓΟΣ

ΜΠΕΚΑ ΧΡΥΣΑ ΨΥΧΟΛΟΓΟΣ

ΠΑΣΧΟΥΛΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΨΥΧΟΛΟΓΟΣ

ΜΙΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΟΣ

ΜΠΕΚΙΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΟΣ

ΑΝΘΟΥΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΟΣ

ΤΟΠΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΟΣ

ΙΩΣΗΦΙΔΟΥ ΠΑΡΘΕΝΑ ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΥΤΡΙΑ

ΧΑΤΖΟΓΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΥΤΡΙΑ

ΚΑΛΑΪΤΖΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΠΑΙΔΙΚΗ ΦΥΣΙΟΘΕΡΑΠΕΥΤΡΙΑ

 ΑΥΓΕΡΙΝΟΥ ΕΛΣΑ  ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ

ΘΩΪΔΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ

ΚΑΠΑΡΑ ΜΑΡΙΑ ΔΟΙΚΗΤΙΚΟΣ/ΝΟΣΗΛ.

ΛΑΤΣΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ  ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ

ΠΟΥΡΝΑΡΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ

ΣΙΩΠΗ ΕΛΕΝΗ ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ

ΤΣΑΡΤΣΑΝΗ ΑΘΗΝΑ  ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ

ΦΡΑΓΚΑΚΗ ΑΝΤΩΝΙΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ

ΧΑΡΑΤΣΙΔΟΥ ΕΛΙΝΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ

ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  ΜΕΤΑΦΟΡΕΣ 

ΔΑΟΥΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΛΟΓΙΣΤΗΣ


Οι αριστεύσαντες μαθητές:

1ο ΓΕΛ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΖΗΣΙΟΓΛΟΥ ΕΛΕΝΗ  ΘΕΩΡΗΤΙΚΗ 1 ΝΟΜΙΚΗ (ΑΘΗΝΑ)

ΚΑΙΣΑΡΙΔΟΥ ΑΛΚΜΗΝΗ ΘΕΩΡΗΤΙΚΗ 2 ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΜΟΣΧΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΑ ΘΕΩΡΗΤΙΚΗ 3 ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΛΑΔΑ ΒΑΣΙΛΕΙΑ ΘΕΤΙΚΗ 1 ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΔΗΜΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΤΙΚΗ 2 ΓΕΩΠΟΝΙΑ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΤΣΙΑΚΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΘΕΤΙΚΗ 3 ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ ΣΟΦΙΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΗ 1 ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΤΙΓΓΙΝΑΓΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΗ 2 ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)

ΜΠΙΖΙΟΥΡΑΣ ΚΩΝΣΤ/ΙΝΟΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΗ 3 ΦΥΣΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

 

2ο ΓΕΛ ΒΕΡΟΙΑΣ 

ΚΟΤΣΟΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΖΩΗ ΘΕΤΙΚΗ 1 ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΛΑΡΙΣΑ) ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΔΟΥΛΓΕΡΙΔΟΥ ΣΑΒΒΟΥΛΑ ΘΕΤΙΚΗ 2 ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΠΑΤΡΩΝ (ΠΑΤΡΑ)

ΜΑΡΑΝΤΙΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΘΕΤΙΚΗ 3 ΜΟΡΙΑΚΗΣ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ & ΓΕΝΕΤΙΚΗΣ ΔΗΜ.ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ)

ΔΗΜΟΥΛΙΑΡΑ ΕΛΠΙΔΑ ΘΕΩΡΗΤΙΚΗ 1 ΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) ΔΗΜ.ΠΑΝ.ΘΡΑΚΗΣ

ΜΟΥΤΣΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΜΑΡΙΟΣ ΘΕΩΡΗΤΙΚΗ 2 ΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) ΔΗΜ.ΠΑΝ.ΘΡΑΚΗΣ

ΖΗΣΑΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΘΕΩΡΗΤΙΚΗ 3 ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ Α.Π.Θ. (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΚΟΤΣΑΜΠΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΔΟΜΝΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΗ 1 ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΔΙΟΙΚ. ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣ (Σ.Υ.Δ) ΣΤΥΑ

ΓΙΑΠΟΥΝΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΗ 2 ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΠΑΝ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΗ 3 ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗ ΣΧΟΛΗ

 

3ο ΓΕΛ ΒΕΡΟΙΑΣ  

ΘΥΜΙΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΥΛΤΑΝΑ ΘΕΩΡΗΤΙΚΗ   ΝΟΜΙΚΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ      Α.Π.Θ.

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΟΥ ΕΥΡΩΠΗ ΘΕΩΡΗΤΙΚΗ   ΝΟΜΙΚΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ    Α.Π.Θ.

ΠΥΡΟΒΟΛΑΚΗ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ ΘΕΩΡΗΤΙΚΗ   ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ  Α.Π.Θ.

ΒΡΑΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΘΕΤΙΚΗ  ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ  ΘΕΣ/ΝΙΚΗ  Α.Π.Θ.

ΒΡΑΝΑ ΕΛΕΝΗ ΘΕΤΙΚΗ   ΙΑΤΡΙΚΗ  ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Π.Θ.

ΔΕΛΗΜΠΑΛΤΑΔΑΚΗ ΗΡΩ ΘΕΤΙΚΗ ΧΗΜΙΚΩΝ  ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Α.Π.Θ.

ΚΟΥΚΟΥΤΕΓΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΗ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ Α.Π.Θ.

ΦΥΚΑΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΗ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ Α.Π.Θ.

ΔΙΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ  ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΗ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ  (ΠΑΝ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ)

 

4  ΓΕΛ ΒΕΡΟΙΑΣ 

ΘΕΤΙΚΗ

1)ΚΑΡΑΝΤΟΥΜΑΝΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

2)ΠΑΡΙΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

3)ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΡΑΦΑΗΛΙΑ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΘΕΩΡΗΤΙΚΗ

1)ΤΕΓΟΥΣΗ ΜΑΡΙΑ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

2)ΔΟΜΑΝΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ  ΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

3)ΜΠΑΚΑΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)

ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΗ

1)ΚΟΓΙΑΣ ΡΑΦΑΗΛ-ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

2)ΚΑΡΑΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

3)ΜΥΤΙΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

 

5ο ΓΕΛ ΒΕΡΟΙΑΣ  

ΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ ΕΛΠΙΣ ΘΕΤΙΚΗ 1 ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ ΘΕΤΙΚΗ 2 ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΠΑΤΡΑ)

ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΘΕΤΙΚΗ 3 ΧΗΜΕΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΑ

ΣΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΘΕΩΡΗΤΙΚΗ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜ. ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΘΕΩΡΗΤΙΚΗ 2 ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΚΑΡΑΦΕΝΤΖΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΘΕΩΡΗΤΙΚΗ 3 ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ & ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΗ 1 ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΠΑΤΡΑ)

ΑΓΑΘΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΗ 2 ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΚΑΚΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΗ 3 ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

  

ΓΕΛ ΜΑΚΡΟΧΩΡΙΟΥ  

ΜΠΡΑΝΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ ΘΕΤΙΚΗ 1 ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗ ( ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) 

ΟΒΕΖΙΚ ΜΑΡΙΑ  ΘΕΤΙΚΗ 2 ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΣΑΡΗΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΚΡΥΣΤΑΛΙΑ  ΘΕΤΙΚΗ 3 ΧΗΜΕΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) 

BΛΑΧΑΒΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ  ΘΕΩΡΗΤΙΚΗ 1 ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ-ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ  ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ(ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ   ΟΛΓΑ ΘΕΩΡΗΤΙΚΗ 2 ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ-ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ& ψΥΧΟΛΟΓΙΑΣ(ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΓΙΔΙΩΤΟΥ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ  ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΘΕΩΡΗΤΙΚΗ 3 ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ) 

ΤΣΙΟΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΗ 1 ΙΚΑΡΩΝ (ΣΙ) ΙΠΤΑΜΕΝΟΙ 

ΓΙΔΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΗ 2 ΒΙΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) 

ΚΕΤΟΓΛΟΥ ΘΕΟΧΑΡΗΣ  ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΗ 3 ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ & ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΠΑΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ)

  

ΙΔΙΩΤΙΚΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΒΕΡΟΙΑΣ  

Μπουσμαλή Γεωργία-Ραφαηλία ΘΕΩΡΗΤΙΚΗ  Κοινωνικής & Εκπαιδευτικής Πολιτικής (Κόρινθος)

Γάτου Κωνσταντίνα ΘΕΩΡΗΤΙΚΗ  Παιδαγωγικός Προσχολικής Εκπ/σης (Βόλος)

Σιαφαρίκα Μαρία ΘΕΩΡΗΤΙΚΗ Κοινωνικής Διοίκησης και Πολιτικής Επιστήμης (Κομοτηνή)

Μπαρμπαρούση Ασημίνα –Παρασκευή ΘΕΤΙΚΗ Ιατρική (Λάρισας)

Κορδάτος Βασίλειος ΘΕΤΙΚΗ Γεωπονίας, Φυτικής Παραγωγής και Αγροτικού Περιβάλλοντος (Βόλος)

Στεμπάρη Κριστιάνα ΘΕΤΙΚΗ Νοσηλευτική (Λάρισα)

Παπακωνσταντίνου Μελπομένη ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΗ Μηχανικών Παραγωγής & Διοίκησης (Ξάνθη)

Φωτίου Κυριακή ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΗ Οικονομικών Επιστημών (Ιωάννινα)

Μίλης Κωνσταντίνος ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΗ Αγροτικής Ανάπτυξης (Ορεστιάδα)

 

   Λ.Τ. Ριζωμάτων  

Τσουλφά Ελεονόρα ΘΕΩΡΗΤΙΚΗ   Λογοθεραπείας Ιωαννίνων

Μισοκεφάλου Ελενη ΘΕΤΙΚΗ  Χημικών Ιωαννίνων

  

ΕΣΠΕΡΙΝΟ ΓΕΛ  

ΓΑΒΡΙΗΛΟΓΛΟΥ ΓΑΒΡΙΗΛ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ Τ.Ε. (ΚΟΖΑΝΗ)

ΜΑΤΖΙΑΡΗ ΚΥΡΙΑΚΗ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΝΤΑΟΥΚΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ  ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΣΤΑΓΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ)

  

1ο ΕΠΑΛ ΒΕΡΟΙΑΣ  

ΓΚΑΣΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ

ΤΖΙΟΥΚΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΣΧΟΛΗ ΜΗΧΑΝΚΩΝ ΕΜΠΟΡΙΚΟΥ ΝΑΥΤΙΚΟΥ

ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΑΙΕΥΤΙΚΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ

ΤΟΥΦΑ ΓΚΡΑΤΟΥΕΣΑ ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ

ΣΑΜΑΡΤΖΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ

ΧΑΡΙΣΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ  ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ

ΜΠΛΑΤΣΙΩΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ  ΚΟΖΑΝΗ

ΠΕΤΣΑΣ ΙΩΑΝΗΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΛΑΡΙΣΑ

ΚΑΣΤΑΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ  ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ ΧΑΛΚΙΔΑ

ΠΙΤΟΥΛΙΑ ΣΤΕΡΓΙΑΝΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ

 

Τέλος  έγινε η βράβευση των αθλητών που πρώτευσαν σε παγκόσμια, ευρωπαϊκά, βαλκανικά  και εθνικά πρωταθλήματα, τους αθλητές που έδωσαν το παρόν σε διάφορα αγωνίσματα και κατέκτησαν μια από τις τρεις πρώτες θέσεις αναδεικνύοντας την ψυχική και σωματική τους δύναμη.

Έχει διαβαστεί 3498 φορές

Σχόλια

  • Δεν υπάρχουν σχόλια για αυτό το άρθρο.
 
Παρακαλώ περιμένετε...

Δεν σας επιτρέπεται η υποβολή σχολίων. Παρακαλούμε συνδεθείτε.

Αναζήτηση

advertisement
advertisement
advertisement

Το βιβλιοχαρτοπωλείο «EΠΙΚΑΙΡΟ» κοντά σας με υπηρεσία Delivery!

advertisement
advertisement
advertisement
advertisement

Το βιβλιοχαρτοπωλείο «ΗΛΙΟΤΡΟΠΙΟ» κοντά σας με υπηρεσία Delivery!

advertisement

Συνέντευξη με την πρέσβειρα της Κούβας Zelmys María Domínguez Cortina

«Η Εθνική Αντίσταση στη Βέροια: Ένα οδοιπορικό στους δρόμους της πόλης μας και στη ιστορία της χώρας μας»

«Άτιμη Ασφαλιστική»

advertisement
advertisement
advertisement
advertisement
advertisement
advertisement
advertisement

Ο Καιρός στη Βέροια



Ο καιρός τώρα

Περιοδικά σύννεφα
Περιοδικά σύννεφα
Θερμοκρασία 29 °C
Άνεμος ΝΔ 2 μποφόρ

Παρασκευή, 06 Αυγούστου

Μερική λιακάδα με καταιγίδες
Μερική λιακάδα με καταιγίδες
Θερμοκρασία 21 ως 34 °C
Άνεμος ΔΒΔ 2-3 μποφόρ

Σάββατο, 07 Αυγούστου

Λιακάδα
Λιακάδα
Θερμοκρασία 22 ως 34 °C
Άνεμος ΒΑ 2 μποφόρ

Ποιός είναι online

Έχουμε online 425 επισκέπτες και 0 μέλη.