Κυριακή, 17 Νοέ, 2019

  • Μεγάλη νίκη του ΦΙΛΙΠΠΟΥ στο μπάσκετ
  • Πολυτεχνείο 1973, Ικαρία 1993: Ο αφανής ήρωας Γιώργος Κηρύκου
  • Αγώνας και όχι… «καλοπιάσματα»
  • Ανοικτή εκδήλωση του ΣΥΡΙΖΑ
  • Αλέκος Χατζηκώστας: Ο φωτογράφος της πορείας του Πολυτεχνείου (Επίκαιρο Διήγημα)
  • Η Νάουσα χειρουργεί το ρατσιστικό απόστημα
Μεγάλη νίκη του ΦΙΛΙΠΠΟΥ στο μπάσκετ1 Πολυτεχνείο 1973, Ικαρία 1993: Ο αφανής ήρωας Γιώργος Κηρύκου2 Αγώνας και όχι… «καλοπιάσματα»3 Ανοικτή εκδήλωση του ΣΥΡΙΖΑ4 Αλέκος Χατζηκώστας: Ο φωτογράφος της πορείας του Πολυτεχνείου (Επίκαιρο Διήγημα)5 Η Νάουσα χειρουργεί το ρατσιστικό απόστημα6

Το Σχόλιο της Ημέρας

Ποιους βράβευσε ο δήμος Βέροιας στο πλαίσιο των Ελευθερίων

print
email
από Η Άλλη Άποψη
 Ποιους βράβευσε ο δήμος Βέροιας στο πλαίσιο των Ελευθερίων

Με την ειδική εκδήλωση για την βράβευση πολιτών, άνοιξε το βράδυ της Δευτέρας 14 Οκτωβρίου 2019 η αυλαία των εκδηλώσεων που διοργανώνει ο δήμος Βέροιας στο πλαίσιο των Ελευθερίων της πόλης. Όπως κάθε χρόνο έτσι και φέτος, βράβευσε αθλητές που διακρίθηκαν σε Πανελλήνιους, Βαλκανικούς, Μεσογειακούς, Πανευρωπαϊκούς, Παγκόσμιους και Ολυμπιακούς αθλητικούς αγώνες, μαθητές που διακρίθηκαν σε διαγωνισμούς, μαθητές που διακρίθηκαν στις Πανελλαδικές Εξετάσεις, αλλά και σε σχολικούς και μαθητικούς διαγωνισμούς και συμπολίτες μας που ενδιαφέρονται για το συνάνθρωπο, προσφέροντας εθελοντικά τις υπηρεσίες τους στην τοπική κοινωνία. Δείτε όλα τα ονόματα που βραβεύθηκαν:

Απονομή ευφήμου μνείας:
 Στον Τσαπάρα Αντώνιο, για τη δωρεά προς το Δήμο Βέροιας ενός αγάλματος «Κόρη της Βέροιας» από την ιδιωτική του συλλογή
 
 Στην Μανούσου Αθηνά, υπάλληλο στο Τμήμα Καθαριότητας του Δήμου Βέροιας, για την ευγενική πράξη να παραδώσει άμεσα στον ιδιοκτήτη του, τσαντάκι με χρήματα και πολύτιμα έγγραφα το οποίο εντόπισε κατά τη διάρκεια της υπηρεσίας της
 
 Στους Χορηγούς του Κοινωνικού Παντοπωλείου του Δήμου Βέροιας: 
ΠΟΔΟΣΦΑΡΙΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ «ΒΕΡΟΙΑ» 
ΜΠΙΚΑΣ Α.Ε. 
ΜΠΟΥΝΤΖΟΛΑΣ Δ. & ΣΙΑ Ο.Ε. 
ΥΙΟΙ Γ. ΓΑΛΙΚΑ Ο.Ε. 
ΕΛΑΙΣ – UNILEVER - ΕΙΡΗΝΗ ΣΤΟΓΙΑΝΝΟΥ 
MAGIC MISSION 
4ο Π.Υ. του ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΡΙΟΥ ΕΛΛΑΔΟΣ 
ΝΟΥΝΟΥ – ΥΠΟΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ 
Σ. ΚΑΝΔΥΛΑΣ Α.Ε. 
ΛΙΝΤΛ ΕΛΛΑΣ ΚΑΙ ΣΙΑ Ο.Ε.
ΣΟΥΠΕΡ ΜΑΡΚΕΤ ΣΚΛΑΒΕΝΙΤΗΣ 
ΜΑΖΙ ΜΑΡΚΕΤ
ΑΙΓΕΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΓΕΥΣΕΙΣ/ΔΑΝΑΤΣΑΣ ΘΩΜΑΣ & ΣΙΑ Ο.Ε. 
MR. TONY 
Ι. ΜΠΟΥΤΑΡΗΣ & ΥΙΟΣ ΟΙΝΟΠΟΙΗΤΙΚΗ – ΝΑΟΥΣΑ 
ΚΟΡΜΟΣ ΕΜΠΟΡΙΚΗ –ΓΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ, ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΝΟΥΛΑΣ
ΑΓΡΟΤΥΠ Ε.Π.Ε. 
ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΗΣ ΚΑΤΕΨΥΓΜΕΝΕΣ ΠΑΤΑΤΕΣ 
ΚΥΛΙΝΔΡΟΜΥΛΟΙ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ Α.Ε. 
ΚΥΛΙΝΔΡΟΜΥΛΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΜΥΛΟΙ ΕΛΙΣΣΑΙΟΥ ΟΙΚΟΜΙΔΗ 
 
 ΚΑΘΗΓΗΤΕΣ ΠΟΥ ΠΡΟΣΕΦΕΡΑΝ ΕΘΕΛΟΝΤΙΚΗ ΕΡΓΑΣΙΑ ΣΤΟ ΚΟΙΝΩΝΙΚΟ ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟ ΓΙΑ ΤΟ ΕΤΟΣ 2018-2019
Για την παροχή δωρεάν διδασκαλίας σε οικονομικά αδύναμους μαθητές κατά το σχολικό έτος 2018-2019
ΦΙΛΟΛΟΓΟΙ
ΑΖΗ  ΗΛΙΑΝΝΑ
ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΝΑ
ΚΑΡΑΛΗ  ΚΑΛΟΥΔΑ 
ΚΟΥΪΚΟΓΛΟΥ  ΑΘΗΝΑ 
ΛΙΑΠΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΜΗΛΙΚΟΥ ΜΑΡΙΑ
ΜΗΤΡΟΥΛΑ ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΗ
ΜΟΣΧΟΥ ΕΛΕΝΗ
ΜΠΑΤΙΑΚΑ  ΕΙΡΗΝΗ 
ΠΟΥΛΑΣΟΥΧΙΔΗΣ ΣΥΜΕΩΝ
ΠΛΑΣΤΗΡΑ ΓΕΩΡΓΙΑ
ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
ΦΥΣΙΚΟΙ
ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΙ
ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ
ΜΠΑΡΜΠΟΥΝΑΚΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ
ΠΟΖΙΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ- 
ΚΑΘΗΓΗΤΡΙΕΣ ΣΧΕΔΙΟΥ
ΚΑΡΑΦΟΥΛΙΔΟΥ  ΕΛΠΙΔΑ 
ΜΑΧΑΙΡΑ ΜΑΡΙΑ 
ΧΗΜΙΚΟΙ
ΠΑΝΤΕΡΜΑΡΑΚΗΣ  ΓΙΑΝΝΗΣ 
ΚΑΘΗΓΗΤΕΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ
ΜΑΡΤΙΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΠΆΠΑΡΗ ΑΣΗΜΩ
ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΗΜΙΡΑ 
ΦΩΣΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ  ΗΡΩ
ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΙ
ΠΕΤΟΥΛΙΑΣ ΝΙΚΟΣ
ΒΙΟΛΟΓΟΙ
ΒΥΖΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
ΤΡΙΓΓΩΝΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
 
 Στους Εθελοντές του Δημοτικού Ιατρείου Βέροιας 
Για την παροχή υπηρεσιών πρωτοβάθμιας υγείας και ψυχοκοινωνικής στήριξης σε ευπαθείς ομάδες πληθυσμού (ανασφάλιστους , απόρους, οικονομικούς  μετανάστες, πολιτικούς πρόσφυγες) κατά την χρονική περίοδο  από  τον Οκτώβριο του 2018 έως τον Σεπτέμβριο του 2019.
ΑΓΓΕΙΟΧΕΙΡΟΥΡΓΟΙ
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΑΛΛΕΡΓΙΟΛΟΓΟΙ
ΚΑΡΑΝΤΟΥΜΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΨΩΜΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ
ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΙ
ΓΙΑΠΟΥΤΖΗ ΑΓΑΘΗ
ΚΟΛΒΑΤΖΗΣ ΚΥΡΙΑΖΗΣ    
ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΟΙ
ΑΝΘΟΥΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΤΟΠΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΕΝΔΟΚΡΙΝΟΛΟΓΟΙ
ΚΑΠΡΑΡΑ ΑΘΗΝΑ  
ΚΑΡΔΙΟΛΟΓΟΙ
ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΥΤΕΣ
ΙΩΣΗΦΙΔΟΥ ΠΑΡΘΕΝΑ
ΤΣΙΛΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
ΧΑΤΖΟΓΛΟΥ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
ΝΕΥΡΟΛΟΓΟΙ
ΒΕΛΛΙΟΥ ΕΥΗ
ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΟΙ
ΜΙΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ
ΜΠΕΚΙΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΟΥΡΟΛΟΓΟΙ
ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΤΑΚΗΣ
ΟΦΘΑΛΜΙΑΤΡΟΙ
ΚΟΥΠΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΠΑΘΟΛΟΓΟΙ
ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 
ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΙ
ΠΑΠΑΧΑΤΖΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ
ΑΡΑΜΠΑΤΖΗ ΜΑΡΙΑ
ΠΑΙΔΙΚΗ  ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΥΤΡΙΑ
ΚΑΛΑΙΤΖΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
ΦΥΣΙΟΘΕΡΑΠΕΥΤΕΣ
ΓΩΓΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΤΣΙΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ – ΖΩΗ 
ΠΝΕΥΜΟΝΟΛΟΓΟΙ
ΝΤΑΟΥΤΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ
ΚΟΥΠΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ
ΡΕΥΜΑΤΟΛΟΓΟΣ
ΞΕΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΧΕΙΡΟΥΡΓΟΣ
ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ
ΨΥΧΙΑΤΡΟΣ
ΤΣΙΡΚΑ ΕΙΡΗΝΗ
ΨΥΧΟΛΟΓΟΣ
ΠΑΣΧΟΥΛΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ
ΜΠΕΚΑ ΧΡΥΣΑ
ΚΑΛΑΪΤΖΗ ΚΥΒΕΛΗ
ΩΡΛ
ΦΡΑΓΚΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
ΥΔΑΤΟΘΕΡΑΠΕΙΑ 
ΤΣΑΝΑΚΤΣΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 
 
Διακρίσεις αθλητικών σωματείων και αθλητών
 
ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΑΤΟΜΩΝ ΜΕ ΑΝΑΠΗΡΙΕΣ «ΑΙΓΕΣ»
 
 Τουλίκας Νικόλαος 2η Θέση στα 10 χλμ & 2η Θέση στα 5 χλμ στο πανελλήνιο Πρωτάθλημα Στίβου ΟΠΑΠ ΑμΕΑ 2019
 Καφές Θεόδωρος 1η  Θέση στη Σφαιροβολία στο πανελλήνιο Πρωτάθλημα Στίβου ΟΠΑΠ ΑμΕΑ 2019
 
ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ «ΕΝ ΣΩΜΑΤΙ ΥΓΙΕΙ»
 Πετράκης Κωνσταντίνος 7η Θέση στην κατηγορία SBX στο Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Para Snowboard
 Καραγιάννης Θωμάς-Αριστοτέλης 1η Θέση στο Ατομικό Ανδρών και στο Διπλό Μικτό και  2η Θέση στο Διπλό Ανδρών στο πανελλήνιο Πρωτάθλημα Para Badminton 2019 και 3η Θέση στο ομαδικό ανδρών στο πανελλήνιο Πρωτάθλημα Επιτραπέζιας Αντισφαίρισης Para Table Tennis 2019
 Κοντονής Κωνσταντίνος  1η Θέση στον Ακοντισμό και 2η Θέση στη Δισκοβολία στο πανελλήνιο Πρωτάθλημα Στίβου ΟΠΑΠ ΑμΕΑ 2019
 Ζόννι Στέφανος 2η Θέση & 3η Θέση στο Ατομικό και Ομαδικό Ανδρών στο πανελλήνιο Πρωτάθλημα Επιτραπέζιας Αντισφαίρισης Para Table Tennis 2019
 Χαρακλιάς Παντελής-Δημήτριος 2η Θέση & 3η Θέση στο Ομαδικό και Ατομικό Ανδρών Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Επιτραπέζιας Αντισφαίρισης Para Table Tennis 2019
 Τσιάμης Θεολόγος 3η Θέση στο Ομαδικό Ανδρών Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Επιτραπέζιας Αντισφαίρισης Para Table Tennis 2019
 Αντωνιάδου Φωτεινή 2η Θέση στο Ατομικό Γυναικών Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Επιτραπέζιας Αντισφαίρισης Para Table Tennis 2019
 Γαλανούδης Ελισσαίος  1η Θέση στη Δισκοβολία και την 2η  Θέση στον Ακοντισμό Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Στίβου ΟΠΑΠ ΑμΕΑ 2019
 Γουρλομάτης Παναγιώτης 2η Θέση στα 100μ και στα 400μ Ανδρών πανελλήνιο Πρωτάθλημα Στίβου ΟΠΑΠ ΑμΕΑ 2019
Προπονητές: Φερφέλης Κωνσταντίνος, Αλμπανίδης Κωνσταντίνος, Καραϊωσήφ Αλέξανδρος
 
ΑΠΣ ΦΕΡΩΝΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 
1Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΧΕΙΡΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 
• Αγερίδης Στρατής
• Βασιλειάδης Κώστας
• Ζαμάνης Παναγιώτης
• Καμπάς Γιάννης
• Καλογέρι Ένι
• Κερλίδης Δημήτρης
• Μαρκάκης Κώστας
• Μαρκάκης Νίκος
• Μπαλτζής Άγγελος
• Μυλωνάς Παναγιώτης
• Στεφανόπουλος Άγγελος
• Σιοκιούρογλου Ευτύχης
• Τζορτζίνης Αλέξανδρος
• Τόσκας Ιορδάνης
• Τσάγκαρος Γιάννης
• Ταπαντζής Χρήστος
• Χατζηπαναγιωτίδης Μάνος
 
Προπονητές: Παπαδόπουλος Αλέξανδρος, Χατζηπαρασίδης Τάσος 
 
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 
ΧΕΙΡΟΣΦΑΙΡΙΣΗ
2Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ HANDBALL ΠΑΙΔΩΝ
• Γκιλιόπουλος Θεόδωρος 
• Ελευθεριάδης Παναγιώτης
• Εμμανουηλίδης Στυλιανός
• Ζαμάνης Πέτρος
• Καραγιοβάνης Χαράλαμπος
• Κατράνας Απόστολος
• Καρανάτσιος Αντώνιος
• Κουζούπης Ανδρέα Άνθιμος
• Λυκοστράτης Γρηγόριος-Νικόλαος
• Μουπασιρίδης Θεμιστοκλής
• Μπισιρόπουλος Γιώργος
• Νιώπας Αχιλλέας
• Παπαγιάννης Χρήστος
• Πετρομελίδης Ιωακείμ
• Στανκίδης Κωνσταντίνος
• Χουδαβερδόγλου Κωνσταντίνος
• Τζωρτζίνης Νικόλαος
• Στεφανόπουλος Αλέξανδρος-Δημήτριος
Προπονητής: Σαράφης Κύρος
 
2Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ HANDBALL ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’
• Αρχάγγελου Μαρκέλλα 
• Αφεντουλίδου Κατερίνα-Ελένη
• Βακαλφώτη Αντιγόνη
• Βήτου Αθανασία
• Γιαννοπούλου Παναγιώτα
• Δημητρίου Ειρήνη
• Μπινιόλα Ευαγγελία
• Παπά Εμμανουέλα 
• Παπάζογλου Ερωφίλλη 
• Παπαθεοχαρίδου Σταυρούλα
• Πιπελίδου Αντωνία
• Σαρηγιαννίδου Μαριλένα 
• Σιαραψή Αναστασία
• Στανκίδου Θωμαή
• Τάκη Μαίρη
• Τσουφλίδου Βασιλική
• Ζαχαριάδου Χριστίνα
Προπονήτρια: Μουταφίδου Ρένα
 
HIP-HOP (ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ)
2Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΤΗΝ ΑΡΙΖΟΝΑ ΤΩΝ Η.Π.Α. 
• Παπανώτα Δήμητρα
• Πινακούδη Ροδόπη
• Τσαλουκίδου Όλγα
• Σπανού Ελένη
• Εμμανουήλ Ελένη
• Ζουμπουλίδου Ευγενία
• Πανίδου Σοφία
• Πατσιαβούρα Μερόπη
• Μπόσμαλη Ιωάννα
 
ΡΥΘΜΙΚΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ (ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ)
Κιάτση Αικατερίνη 2η θέση στο σχοινί & 3η θέση στην κορδέλα Πανελ. Πρωτ. Νεανίδων
Μηχαηλίδου Ελευθερία 2η θέση στο σχοινί Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Κορασίδων 
Ντόκα Ελένη 3η θέση στο σχοινί Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Κορασίδων
Ελμασλάρι Μαρίλια 2η θέση στο χωρίς όργανο Πανελλ. Πρωτάθλημα Παγκορασίδων
Προπονήτριες: Μωυσιάδου Αικατερίνη, Μιχαήλ Γκέρμαν, Παυλίδου Μαρία, Χαβιαροπούλου Αργυρώ
ΑΚΡΟΒΑΤΙΚΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ (ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ)
 
ΓΙΑ ΤΗΝ 2Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΙΣΟΡΡΟΠΙΑΣ ΣΤΗΝ ΤΡΙΑΔΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Ε’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΚΑΙ  ΤΗΝ 3Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΣΥΝΘΕΤΟ ΣΤΙΣ: 
• Παπαχαραλάμπους Όρε Αντωνία
• Καμπουρίδου Ευγενία
• Βοργιατζίδου Ελένη-Στυλιανή
 
ΓΙΑ ΤΗΝ 1Η ΘΕΣΗ ΣΤΗΝ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΙΣΟΡΡΟΠΙΑΣ ΣΤΟ ΜΕΙΚΤΟ ΖΕΥΓΑΡΙ Δ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΤΗΝ 1Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΔΥΝΑΜΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ 1Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΣΥΝΘΕΤΟ ΣΤΟΥΣ:
• Ντάγια Μιχαέλα
• Σαλασίδη Χαράλαμπο
 
ΓΙΑ ΤΗΝ 2Η ΘΕΣΗ ΣΤΗΝ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΙΣΟΡΡΟΠΙΑΣ ΣΤΟ ΖΕΥΓΑΡΙ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ, ΤΗΝ 3Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΔΥΝΑΜΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΑΙ ΤΗΝ 2Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΣΥΝΘΕΤΟ ΣΤΙΣ: 
• Παλάσκα Μαρία
• ΚαλαΪτζή Σταυρούλα-Παρασκευή
Προπονήτρια: Παπαδοπούλου Έλσα
 
ΑΙΣΘΗΤΙΚΗ ΟΜΑΔΙΚΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ (ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ)
ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 2019 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 8-10 ΧΡΟΝΩΝ
• Γεροντίδου Κέλλυ
• Γεωργιάδου Στυλιανή
• Καπετανάκη Ελισάβετ
• Δαμιανίδου Ελενα
• Γρηγοριάδου Αικατερίνη
• Κιάτση Χρύσα
• Μαλογιάννη Αικατερίνη
• Λουκίδου Ράνια
• Μπαρμπαρούση Αθηνά
• Νταλιμπίρα Μαρία 
ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 2019 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 10-12 ΧΡΟΝΩΝ
• Ιωάννου Γαλήνη
• Παπαζλή Θωμαή
• Παπαζλή Δέσποινα
• Σαρηγιαννίδου Μαριλένα
• Τσιαπράζη Αικατερίνη
• Τραπεζανλίδου Ελισάβετ
ΧΡΥΣΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 2019 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 12-14 ΧΡΟΝΩΝ
• Κατσικάρη Σοφία
• Κριαρά Ελπίδα
• Μπουζίκα Παναγιώτα
• Νικόλτση Έλλη
• Παπαζλή Σταυρούλα
• Φασίδου Ξένια
• Αφένδρα Ευαγγελία
 
ΧΡΥΣΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 2019 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
• Γερακοπούλου Αικατερίνη
• Εμμανουήλ Ελένη
• Ζουμπουλίδου Ευγενία
• Παπανώτα Δήμητρα
• Πινακούδη Ροδόπη
• Τζίμπουλα Δέσποινα
• Καγκελίδου Νίνα-Κωνσταντίνα
• Τσόγκα Καλιθέα
• Χαβιαροπούλου Αργυρώ
Προπονήτριες: Μωυσιάδου Αικατερίνη, Χαβιαροπούλου Αργυρώ, Παυλίδου Μαρία
 
 ΜΟΝΤΕΡΝΟΣ ΧΟΡΟΣ (ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ)
3η ΘΕΣΗ ΣΤΟ 12Ο  ΔΙΕΘΝΗ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟ ΑΘΛΗΤΙΚΟΥ ΧΟΡΟΥ SALONICA OPEN ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΒΑΒΥ
• Κότσιφα Μαρία
• Κοτσιόφτη Ανθή
• Κοτσιόφτη Κυριακή
• Ζησιοπούλου Αθανασία
• Μαυροπούλου Αγγελική
• Καρατζιά Μιχαέλα
• Κουτσογιάννη Αικατερίνη
• Πουτακίδου Ελεάνα
• Γερομιχαλού Μαρίσα
• Τραπενζαλίδου Σμαράγδα
• Πολυχρωνίου Ιόλη
• Ορφανίδου Άννα-Βαρβάρα
• Στρατή Κάτια
• Πετρίδου Αθανασία
• Μιχαήλ Αικατερίνη
• Στεφανίδου Παναγιώτα
 
3η ΘΕΣΗ ΣΤΟ 12Ο  ΔΙΕΘΝΗ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟ ΑΘΛΗΤΙΚΟΥ ΧΟΡΟΥ SALONICA OPEN ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ JUVENILE
• Μπαρμπαρούση Αθηνά
• Γεωργιάδου Στέλλα
• Καπετανάκη Ελισάβετ
• Ηλιάδου Ελένη
• Γεροντίδου Κέλλυ
• Κιάτση Χρύσα
• Δαμιανίδου Έλενα
• Νταλμπίρα Μαρία
• Τουλίκα Δέσποινα
• Μαυρίδου Χρυσούλα
• Ζαμάνη Μαρία
• Γρηγοριάδου Αικατερίνη
• Πίπου Αρχοντούλα
• Γερουλίδου Πηνελόπη
• Κότσιφα Μαρία
• Ανδρέου Άννα
• Παπαζλή Θωμαή
• Παπαζλή Δέσποινα
• Λουκίδου Ράνια
• Δημητριάδου Αλίκη
• Ιωάννου Γαλήνη
• Σούλι Αλέσια
• Μαλογιάννη Αικατερίνη
3η ΘΕΣΗ ΣΤΟ 12Ο  ΔΙΕΘΝΗ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟ ΑΘΛΗΤΙΚΟΥ ΧΟΡΟΥ SALONICA OPEN ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ JUNIOR 
• Κατσικάρη Σοφία
• Γεωργιάδου Νίκη
• Παπαποστόλου Μαρία
• Μπουζίκα Παναγιώτα
• Γεωργιάδου Στέλλα
• Χαλατζιούκα Μελίνα
• Στογιάννου Βασιλική
• Αναστασίου Εμμανουέλα
• Χονδραντώνη Μαρία-Ειρήνη
• Σαββίδου Μελίνα
• Χρισοστομίδου Μαρία
• Σαρίογλου Δανάη
• Φασίδου Ξένια
• Ντακλή Ιωάννα
• Τσερκέζη Χριστίνα
• Τραπεζανλίδου Ελισάβετ
 
1η ΘΕΣΗ ΣΤΟ 12Ο  ΔΙΕΘΝΗ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟ ΑΘΛΗΤΙΚΟΥ ΧΟΡΟΥ SALONICA OPEN ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ JUNIOR’S SOLO  
• Γεωργιάδου Στέλλα
 
2η ΘΕΣΗ ΣΤΟ 12Ο  ΔΙΕΘΝΗ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟ ΑΘΛΗΤΙΚΟΥ ΧΟΡΟΥ SALONICA OPEN ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ JUVENILE’S SOLO  
• Μπαρμπαρούση Αθηνά
• Καπετανάκη Ελισάβετ
 
ΣΤΙΒΟΣ (ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ)
• Στάμο Αναστάσιο 2η θέση στα 20.000μ. Βάδην Νέων-Ανδρών και 2η θέση στα 10.000μ. Βάδην Εφήβων 
• Κελεπούρη Άνθιμο 3η θέση στα 10.000μ. Εφήβων και 8η θέση στα 5.000μ. Βάδην στην Ολυμπιάδα Παίδων
• Ζησιό Θανάση 2η θέση στα 80μ.και 3η θέση στο Ύψος Παμπαίδων
• Αθανασάκη Παναγιώτη 1η θέση στα 600μ. Παμπαίδων
• Τζίμα Αγγελική 3η θέση στα 3.000μ. Βάδην Παγκορασίδων
ΟΚΑ ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ (ΣΤΙΒΟΣ)
• Υφαντίδου Σοφία 5η θέση στο Ευρωπαϊκό Κύπελλο Ομάδων στον Ακοντισμό και 1η θέση στον Ακοντισμό Γυναικών
• Τζιμογιάννη Ολυμπία 2η θέση στο Έπαθλο Νέων Γυναικών
• Μποχώρη Δήμητρα 2η θέση στα 20.000μ. Βάδην Νέων Γυναικών
• Ιωαννίδου Ελένη 12η θέση στα 800μ. στην Ολυμπιάδα Κορασίδων
• Πασχούλα Αμαλία-Άννα 3η θέση στα 80μ. Παγκορασίδων
• Μπαρμπαρούση Ηλία 2η θέση στα 3000μ. Βάδην 
• Κελεπούρη Μιχάλη 3η θέση στα 10.000μ. Βάδην στο Παν/νιο Σχολικό Πρωτάθλημα 
 
Α.Ο. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΡΥΘΜΙΚΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ 
2Η ΘΕΣΗ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΟΜΑΔΙΚΟΥ ΡΥΘΜΙΚΗΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗΣ  ΝΕΑΝΙΔΩΝ
• Βρανά Ελισάβετ
• Μίλη Μαρία – Ελένη
• Ζούγιου Ελένη
• Παυλίδου Φωτεινή
• Χουδαβερδόγλου Μαρία
1Η ΘΕΣΗ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΟΜΑΔΙΚΟΥ ΡΥΘΜΙΚΗΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗΣ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 
• Τσιαπανίτη Ευθαλία
• Σιαφαρίκα Μαρία
• Τσικερδάνου Ελευθερία
• Πρελορέντζου Βασιλική
• Παπαδοπούλου Ναταλία
1Η ΘΕΣΗ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΥΛΛΟΓΩΝ ΚΑΙ ΑΤΟΜΙΚΟΥ ΡΥΘΜΙΚΗΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗΣ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 
• Κρεμλίδου Φωτεινή
Προπονήτρια: Μαργαρίτα Ατανάσοβα 
ΚΕΠΑ ΔΗΜΟΥ ΒΕΡΟΙΑΣ 
ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ (VERIA DANCE FESTIVAL)
Γ’ ΒΡΑΒΕΙΟ ΣΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΟΜΑΔΙΚΟ 7-8 ΕΤΩΝ 
• ΒΑΪΝΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ
• ΓΑΛΑΝΗ ΧΙΟΝΙΑ
• ΖΕΡΝΟΥ-ΜΙΣΑΗΛΙΔΟΥ ΣΕΜΙΝΑ
• ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΛΕΝΑ 
• ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗ ΕΛΕΝΗ
• ΠΕΡΙΣΙΑΝΙΔΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
• ΣΕΡΕΜΕΤΑ ΣΤΕΛΛΑ-ΜΑΡΙΑ
• ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΝΘΗ
• ΧΕΙΜΩΝΙΔΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ
 
Β’ ΒΡΑΒΕΙΟ ΣΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΣΥΓΧΡΟΝΟ ΟΜΑΔΙΚΟ 8-10 ΕΤΩΝ 
• ΤΣΟΥΛΤΖΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 
• ΠΕΛΤΕΚΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ 
• ΜΑΡΘΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 
• ΧΕΙΜΩΝΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 
• ΚΩΤΤΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 
• ΛΟΥΚΑ ΧΡΙΣΤΙΑΝΝΑ
• ΔΕΣΠΟΙΝΑ-ΡΑΦΑΕΛΑ 
• ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 
• ΜΙΚΑΗ ΑΝΝΑ 
• ΚΟΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 
• ΓΑΡΓΑΛΑ ΕΛΕΝΗ 
• ΓΚΑΒΑΝΑ ΝΙΚΗ 
• ΓΚΑΛΑΒΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 
• ΔΟΜΠΡΗ ΖΩΗ 
• ΖΑΧΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΝΙΚΗ 
• ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΡΙΑΝΑ 
• ΖΟΥΜΟΥΛΟΓΛΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 
Γ’ ΒΡΑΒΕΙΟ ΣΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΣΥΓΧΡΟΝΟ ΟΜΑΔΙΚΟ 10-12 ΕΤΩΝ 
ΑΓΓΕΛΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ
ΑΓΟΥΡΑΤΣΙΟΥ ΑΘΗΝΑ
ΧΑΤΖΗΛΕΥΤΕΡΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
ΘΕΟΧΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
ΧΑΛΚΙΔΟΥ ΡΟΖΑΛΙΑ-ΜΑΡΙΑ
ΚΑΒΑΡΓΥΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΣΤΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ
ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ
ΜΠΟΥΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ
ΜΑΡΜΑΡΑ ΑΡΓΥΡΩ
ΣΑΡΑΦΙΔΟΥ ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ
ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΖΙΩΓΑ ΣΤΕΦΑΝΙΑ
ΖΟΥΜΠΟΥΛΟΓΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ
 
Γ’ ΒΡΑΒΕΙΟ ΣΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΣΥΓΧΡΟΝΟ ΟΜΑΔΙΚΟ 14-16 ΕΤΩΝ 
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΛΥΔΙΑ
ΚΑΡΑΦΟΛΑ ΚΟΡΝΗΛΙΑ
ΝΙΚΟΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ
ΚΟΛΟΒΟΥ ΕΙΡΗΝΗ-ΜΑΡΙΑ
ΡΑΚΙΤΖΗ ΗΡΩ
ΧΩΜΑΤΑ ΕΒΙΤΑ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ
ΓΙΑΝΝΟΥΣΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΦΑΝΔΙΝΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ
ΚΥΡΙΛΛΙΔΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ
ΡΟΓΚΑΒΑ ΜΑΡΙΑ
 
Δασκάλα: Λενικάκη Μαυρέτα
ΑΝΤΙΣΦΑΙΡΙΣΗ
Γ.Α.Σ. “ΕΡΜΗΣ” 
• Ντιβανίδης Αναστάσιος  3η  Θέση Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Αντισφαίρισης (Μονό και διπλό κατηγορία Ε2)
• Λαζαρίδου Ελένη 1η  Θέση Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Αντισφαίρισης (Μονό και Διπλό κατηγορία Ε2) και 2η  Θέση στα Masters
• Σιδηροπούλου Μαριαλίνα 1η  Θέση στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Αντισφαίρισης (Διπλό κατηγορία Ε2)
 
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 
• Παπαϊωάννου Γρηγόρης 1η  Θέση σε τριεθνές τουρνουά κάτω των 10 ετών
 
ΟΜΙΛΟΣ ΑΝΤΙΣΦΑΙΡΙΣΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 
• Μανωλοπούλου Άνθια  1η  Θέση στο Πανελλαδικό Πρωτάθλημα Ε2  Αντισφαίρισης (Διπλό Κοριτσιών  κατηγ. μέχρι 12 ετών)
 
Α.Σ. ΝΗΡΕΑΣ
• Φύκατας Μιχαήλ 3η  Θέση στα 400μ. Μικτή-Ατομική Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Κολύμβησης Εφήβων-Νεανίδων 2019
• Αντωνιάδου Φανή 5η  Θέση στα 100μ. Ελεύθερο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Κολύμβησης Εφήβων-Νεανίδων 2019
• Αντωνιάδου Ελένη 2η  Θέση στα 50μ. Ύπτιο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Κολύμβησης Παμπαίδων -Παγκορασίδων 2019
• Βασιλειάδου Πολυξένη 5η  Θέση στα 200μ. Πρόσθιο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Κολύμβησης Παμπαίδων -Παγκορασίδων  2019
• Φύκατας Γεώργιος 1η  Θέση στα 200μ. Ύπτιο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Κολύμβησης Παίδων-Κορασίδων 2019
• Μπαρμπαρούσης Γεώργιος 2η  Θέση στα 400μ. Μ.Α. Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Κολύμβησης Παίδων-Κορασίδων 2019
• Αντωνιάδης Θεόδωρος 2η  Θέση στα 50μ. και 100μ. Ύπτιο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Κολύμβησης Παίδων-Κορασίδων 2019
Προπονητής: Θεοδωρίδης Χρήστος
ΧΙΟΝΟΔΡΟΜΙΑ 
• Γιαννουλάκης Χρήστος  του συλλόγου ΒΕΡ  2η θέση στο αγώνισμα 1,5km Ελεύθερο στην κατηγορία Παμπαίδων Κύπελλο Ελλάδος Δρόμου Αντοχής της Ελληνικής Ομοσπονδίας Χειμερινών Αθλημάτων
• Νταούφα Νικήτα Αθλητή του Σ.Χ.Ο. Βέροιας 2η θέση στο αγώνισμα CC CROSS στην κατηγορία Παμπαίδων και 3η θέση στο αγώνισμα 1,5km Ελεύθερο στην κατηγορία Παμπαίδων Κύπελλο Ελλάδος Δρόμου Αντοχής της Ελληνικής Ομοσπονδίας Χειμερινών Αθλημάτων
 
ΠΑΝΗΜΑΘΪΑΚΟΣ Α.Σ. ΚΑΡΑΤΕ 
• Κανελλίδης Τηλέμαχος Χάλκινο Μετάλλιο ΚUMITE Ανδρών 67kg
• Βίκυ Πανετσίδου Χάλκινο Μετάλλιο ΚUMITE Γυναικών 68kg
• Μπαλτζή Ιωάννα Χρυσό Μετάλλιο κατηγορία U21
• Τσαγκερά Σοφία Χάλκινο Μετάλλιο ΚΑΤΑ Νεανίδων
• Μπαλτζή Μαργαρίτα Χάλκινο Μετάλλιο ΚΑΤΑ Νέων Γυναικών
• Εμμανουηλίδης Γεώργιος Χάλκινο Μετάλλιο ΚUMITE Νέων Ανδρών
Προπονητές: Πανετσίδης Νικόλαος, Πανετσίδης Ανδρέα, Χασιώτου Ειρήνη
 
Γ.Α.Σ. ΔΙΑΣ ΚΑΡΑΤΕ 
• Κωνσταντή Δημητριάδου Ζωή-Μαρία 1η Θέση στην Αυτοάμυνα Παγκόσμιο Φεστιβάλ Πολεμικών Τεχνών 2019
• Γκέλος Ιωάννης 1η Θέση στη Μάχη Χαμηλών Λακτισμάτων Παγκόσμιο Φεστιβάλ Πολεμικών Τεχνών 2019
• Γκάνη Τζιβέσι 1η Θέση στη Μάχη Χαμηλών Λακτισμάτων Παγκόσμιο Φεστιβάλ Πολεμικών Τεχνών 2019
• Τσαντίλας Εμμανουήλ 1η Θέση στη Μάχη Χαμηλών Λακτισμάτων Παγκόσμιο Φεστιβάλ Πολεμικών Τεχνών 2019
• Τσαντίλας Στέφανος 1η Θέση στη Μάχη Χαμηλών Λακτισμάτων Παγκόσμιο Φεστιβάλ Πολεμικών Τεχνών 2019
Προπονητής: Γεροντίδης Αθανάσιος 
 
 
Α.Σ. “ΡΩΜΙΟΣ” ΖΙΟΥ ΖΙΤΣΟΥ 
Πελέκης Φώτης 1η Θέση Πανελλήνιο Πρωτάθλημα ΖΙΟΥ ΖΙΤΣΟΥ
Ιγνατιάδου Μαρία 3η Θέση στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα ΖΙΟΥ ΖΙΤΣΟΥ
Ιωσηφίδης Γιώργος 3η Θέση στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα ΖΙΟΥ ΖΙΤΣΟΥ
Μπέλλας Γιώργος 3η Θέση στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα ΖΙΟΥ ΖΙΤΣΟΥ 
 
ΔΙΑΚΡΙΣΕΙΣ ΜΑΘΗΤΩΝ ΣΕ ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΑΓΩΝΙΣΜΑΤΑ ΚΑΙ ΣΧΟΛΙΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ 
 
 4ο ΓΕΛ Βέροιας 
• Θώμογλου Σάββας 2η  Θέση στα 200μ. Πρόσθιο στην Παγκόσμια Ολυμπιάδα Νέων και 5η Θέση στα 200μ. Πρόσθιο στο Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Κολύμβησης Εφήβων 
• Κελεπούρης Μιχαήλ 3η Θέση στο Πανελλήνιο Σχολικό Πρωτάθλημα Βάδην 10000μ.
• Καφετζής Πέτρος 1η Θέση στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Παγκρατίου
 
 1ο ΓΕΛ Βέροιας 
• Βασιλειάδου Ειρήνη 2η  Θέση στην κορδέλα Ρυθμικής Γυμναστικής στο Πανελλήνιο Σχολικό Πρωτάθλημα
• Φύκατας Μιχαήλ για τον Πανελλήνιο Σχολικό Αγώνα Κολύμβησης 
 
 2ο ΓΕΛ Βέροιας 
• Χωματά Ελισάβετ 2η Θέση στο στεφάνι σε Πανελλήνιους Αγώνες Ρυθμικής Γυμναστικής
• Μπαρμπαρούσης Γεώργιος  1η Θέση στα 200μ. ύπτιο σε Πανελλήνιους Σχολικούς Αγώνες κολύμβησης
• Αντωνιάδου Φανή-Στυλιανή 1η Θέση στα 50μ. ελεύθερο και 3η θέση στα 100μ. ελεύθερο σε Πανελλήνιους Αγώνες κολύμβησης 
• Αντωνιάδης Θεόδωρος 2η Θέση στα 100μ. ύπτιο σε Πανελλήνιους Σχολικούς Αγώνες Κολύμβησης
 
 Μουσικό Σχολείο Βέροιας 
 
• Μπέτσια Ελένη 1η Θέση Πλατύ Σπαθί Νότιο Στυλ στο 20ο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα ΓΟΥΣΟΥ ΚΟΥΝΓΚ ΦΟΥ
• Κωστόπουλος Ιάσων 1η Θέση στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα ΚΟΥΝΓΚ ΦΟΥ
• Παπαδόπουλος Χρήστος 1η Θέση στον Πανελλήνιο Αγώνες Καράτε 
 
 
Μαθητές που διακρίθηκαν σε σχολικούς και μαθητικούς διαγωνισμούς
 
 
1ο ΓΕΛ Βέροιας
ΤΟΜΕΑΣ ΑΝΡΩΠΙΣΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ
 
·         ΓΑΤΟΠΟΥΛΟΥ ΛΕΜΟΝΙΑ - ΤΜΗΜΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ Α.Π.Θ.
 
·         ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΤΕΡΓΙΑΝΗ -  ΝΟΜΙΚΗ Α.Π.Θ.
 
·         ΓΑΛΑΝΟΜΑΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΤΜΗΜΑ ΔΙΕΘΝΩΝ ΚΑΙ ΕΥΡΩΠΑΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΑΝ.ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
 
 
ΤΟΜΕΑΣ ΘΕΤΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ
 
·         ΓΚΟΥΝΤΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ  - ΣΧΟΛΗ ΙΚΑΡΩΝ ΕΛΕΓΚΤΕΣ ΑΕΡΟΑΜΥΝΑΣ
 
·         ΦΛΩΡΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ  - ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗ ΠΑΤΡΑΣ
 
·         ΦΟΥΡΝΙΑΔΗΣ ΧΡΗΣΤΣΟ - ΤΜΗΜΑ ΜΟΡΙΑΚΗΣ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΓΕΝΝΕΤΙΚΗΣ ΠΑΝ.ΘΡΑΚΗΣ
 
 
ΤΟΜΕΑΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ
 
·         ΓΙΟΥΡΟΥΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ - ΤΜΗΜΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Α.Π.Θ.
 
·         ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - ΤΜΗΜΑ ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ –ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ &ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΠΑΝ.ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
 
·         ΚΑΚΑΡΗ ΕΛΕΝΗ ΤΜΗΜΑ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ – ΠΑΝ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
 
 
 
3ο ΓΕΛ Βέροιας
 
ΤΟΜΕΑΣ ΑΝΡΩΠΙΣΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ
 
·         ΤΖΙΜΑΡΑΚΑ ΕΛΕΝΗ  - ΝΟΜΙΚΗ ΤΟΥ Α.Π.Θ.
 
·         ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΟΥ ΘΩΜΑΗ  - ΝΟΜΙΚΗ ΘΡΑΚΗΣ
 
·         ΜΠΙΖΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟ  - ΤΜΗΜΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ Α.Π.Θ.
 
 
ΤΟΜΕΑΣ ΘΕΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ
 
·         ΚΟΥΓΙΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ - ΤΜΗΜΑ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ Α.Π.Θ.
 
·         ΒΟΡΓΙΑΖΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ - ΤΜΗΜΑ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΠΑΤΡΩΝ
 
·         ΤΣΑΚΙΡΑΚΗ ΜΙΧΑΗΛΙΑ - ΤΜΗΜΑ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
 
 
 
ΤΟΜΕΑΣ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΥΓΕΙΑΣ
 
·         ΤΖΟΥΝΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ  - ΙΑΤΡΙΚΗ ΘΡΑΚΗΣ
 
·         ΤΟΠΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΠΑΤΡΩΝ
 
·         ΝΤΑΓΚΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ  - ΤΜΗΜΑ ΧΗΜΕΙΑΣ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
 
 
ΤΟΜΕΑΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ
 
·         ΚΑΜΠΙΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΤΜΗΜΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΑΤΕΙΘ
 
·         ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΡΑΦΑΗΛ - ΤΜΗΜΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ Α.Π.Θ.
 
·         ΠΑΛΤΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ - ΤΜΗΜΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΟΥ Α.Π.Θ.
 
 
 
4ο ΓΕΛ Βέροιας
ΤΟΜΕΑΣ ΑΝΡΩΠΙΣΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ
 
·         ΓΑΛΙΤΙΣΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ  - ΣΧΟΛΗ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΠΟΛΙΤΕΣ)
 
·         ΜΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ - ΤΜΗΜΑ ΔΙΕΘΝΩΝ & ΕΥΡΩΠΑΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΑΝ.ΠΕΙΡΑΙΩΣ
 
·         ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΑΡΙΑ - ΤΜΗΜΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΤΟΥ ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 
 
 
ΤΟΜΕΑΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ
 
·         ΠΙΠΕΡΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ - ΤΜΗΜΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΑΤΕΙ-Θ
 
·         ΜΠΕΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ  - ΣΧΟΛΗ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΠΟΛΙΤΕΣ)
 
·         ΚΟΤΣΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ  - ΤΜΗΜΑ ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΑ ΣΥΣΤΗΜΑΤΑ ΑΤΕΙ-Θ
 
 
ΤΟΜΕΑΣ ΘΕΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ
 
·         ΣΤΑΒΑΡΑ ΓΕΩΡΓΙΑ - ΤΜΗΜΑ ΧΗΜΕΙΑΣ ΤΟΥ ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
 
·         ΔΟΞΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - ΤΜΗΜΑ ΒΙΟΛΟΓΙΚΩΝ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΩΝ ΠΑΝ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
 
·         ΔΟΥΛΑΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΤΜΗΜΑ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΠΑΝ.ΘΡΑΚΗΣ
 
 
5ο ΓΕΛ Βέροιας
ΤΟΜΕΑΣ ΘΕΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ
 
·         ΧΟΡΓΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΕΜΠΑΣΤΙΑΝ - ΤΜΗΜΑ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΤΟΥ Α.Π.Θ.
 
·         ΧΑΤΖΗΣΑΒΒΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - ΤΜΗΜΑ ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗΣ ΤΟΥ Α.Π.Θ.
 
·         ΚΑΡΑΤΟΛΙΟΥ ΜΑΡΙΑ -ΤΜΗΜΑ ΒΙΟΛΟΓΙΚΩΝ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΩΝ ΠΑΝ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
 
 
 
ΤΟΜΕΑΣ ΘΕΩΡΗΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ
 
·         ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ - ΝΟΜΙΚΗ Α.Π.Θ.
 
·         ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΤΜΗΜΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗΣ & ΚΟΙΝ/ΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΠΑΝ.ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 
 
·         ΤΑΡΑΣΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ - ΤΜΗΜΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΤΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ
 
 
 
ΤΟΜΕΑΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ
 
·         ΣΑΒΒΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ  - ΤΜΗΜΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΠΑΝ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ
 
·         ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ  - ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ (ΣΣΑΣ) ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 
 
·         ΜΠΑΖΤΕΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΤΜΗΜΑ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΝ.ΑΘΗΝΩΝ
 
 
 
 
ΓΕΛ ΜΑΚΡΟΧΩΡΙΟΥ
 
ΤΟΜΕΑΣ ΑΝΡΩΠΙΣΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ
 
·         ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ Α.Π.Θ.
 
·         ΓΩΓΟΥ ΜΑΡΙΑ - ΤΜΗΜΑ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ ΚΑΙ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ ΤΟΥ Α.Π.Θ.
 
·         ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ  - ΤΜΗΜΑ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ Δ.ΠΑΝ.ΘΡΑΚΗΣ
 
ΤΟΜΕΑΣ ΘΕΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ
 
·         ΣΤΟΥΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ  - ΤΜΗΜΑ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ ΠΑΝ.ΠΑΤΡΩΝ
 
·         ΜΗΤΣΙΟΥ ΣΟΦΙΑ  - ΤΜΗΜΑ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ ΚΑΙ ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ ΤΟΥ ΕΛ.ΜΕ.ΠΑ.ΣΗΤΕΙΑ
 
·         ΚΟΙΛΑΝΙΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ  - ΣΧΟΛΗ ΜΟΝΙΜΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ(Σ.Μ.Υ)
 
 
ΤΟΜΕΑΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ
 
·         ΜΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ  - ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ  Α.Π.Θ
 
·         ΚΟΣΜΙΔΟΥ ΟΛΓΑ  - ΤΜΗΜΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΤΟΥ ΔΙ.ΠΑ.Ε ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
 
·         ΚΟΥΠΙΔΗΣ ΚΛΕΑΝΘΗΣ-ΜΗΝΑΣ  - ΤΜΗΜΑ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ ΠΑΝ.ΙΟΝΙΟΥ
 
 
 
ΕΣΠΕΡΙΝΟ ΓΕΛ ΒΕΡΟΙΑΣ 
 
ΤΟΜΕΑΣ ΑΝΡΩΠΙΣΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ
 
·         ΜΩΥΣΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΓΕΩΠΟΝΙΑ Α.Π.Θ
 
·         ΒΡΑΧΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - ΣΧΟΛΗ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΤΟΥ ΠΑΝ.ΣΕΡΡΩΝ
 
 
 
 
ΤΟΜΕΑΣ ΘΕΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ
 
·         ΤΣΑΚΕΛΙΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ  -ΤΜΗΜΑ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΤΟΥ ΑΤΕΙ ΛΑΜΙΑΣ
 
 
ΤΟΜΕΑΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ
 
·         ΚΑΚΑΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  -ΤΜΗΜΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΤΟΥ ΑΤΕΙΘ
 
 
ΕΠΑΛ ΒΕΡΟΙΑΣ 
 
ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ
 
·         ΟΒΕΖΙΚ ΕΛΕΝΗ  -ΤΜΗΜΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΤΟΥ ΠΑΝ.ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
 
·         ΠΙΚΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ  -ΤΜΗΜΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΠΑΝ.ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
 
·         ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  -ΤΜΗΜΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΠΑΝ.ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
 
 
ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ
 
·         ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ ΕΥΔΟΞΙΑ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ  -ΤΜΗΜΑ ΜΑΙΕΥΤΙΚΗΣ ΠΑΝ.ΔΥΤ.ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
 
·         ΓΕΩΡΓΑΚΗ ΜΑΡΙΑ  -ΤΜΗΜΑ ΜΑΙΕΥΤΙΚΗΣ ΠΑΝΕΠ.ΔΥΤ.ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
 
·         ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ ΑΝΘΙΜΟΣ  -ΤΜΗΜΑ ΕΠΙΣΤΗΜΗ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΤΟΥ Α.Π.Θ
 
 
ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ ΟΧΗΜΑΤΩΝ  
 
·         ΚΩΣΤΑΡΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ  - ΤΜΗΜΑ ΑΕΡΟΔΙΑΣΤΗΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΑΘΗΝΩΝ
 
·         ΧΟΧΛΙΟΥΡΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ  - ΤΜΗΜΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΣΧΕΔΙΑΣΗΣ ΠΡΟΙΟΝΤΩΝ ΚΑΙ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΤΟΥ ΠΑΝ.ΔΥΤ.ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
 
·         ΓΡΙΑΤΣΑΝΟΣ ΠΕΤΡΟΣ -   ΤΜΗΜΑ ΦΥΣΙΚΗΣ ΔΙ.ΠΑ.Ε ΚΑΒΑΛΑ
 
 
ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ ΤΕΧΝΙΚΟΥ ΥΔΡΑΥΛΙΚΩΝ & ΘΕΡΜΙΚΩΝ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΩΝ
 
 
·         ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΗ ΧΡΗΣΤΟ  - ΤΜΗΜΑ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΣΤΟ ΠΑΝ.ΔΥΤ.ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
 
 
 
ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΙΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ & ΔΙΚΤΎΩΝ
 
·         ΑΜΠΡΙΚΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΤΜΗΜΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΔΙ.ΠΑ.Ε. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
 
·         ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ  - ΤΜΗΜΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ  ΠΑΝ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
 
 
 
ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΤΕΧΝΩΝ/ ΓΡΑΦΙΚΩΝ ΤΕΧΝΩΝ
 
·         ΚΟΥΙΜΤΣΟΓΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ  - ΤΜΗΜΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΣΧΕΔΙΑΣΗΣ ΠΡΟΙΟΝΤΩΝ ΚΑΙ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΤΟΥ ΠΑΝ.ΔΥΤ.ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
 
·         ΤΕΚΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ  - ΤΜΗΜΑ ΘΕΩΡΙΑΣ ΚΑΙ ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΤΗΣ ΤΕΧΝΗΣ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ
 
·         ΣΑΝΤΗΚΟΓΛΟΥ ΣΩΚΡΑΤΗΣ -ΤΜΗΜΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ,ΜΕΣΩΝ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ ΠΑΝΤΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ
 
 
 
ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ ΤΕΧΝΙΚΟΥ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ
 
·         ΚΟΥΓΙΟΥΜΤΖΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ  -ΤΜΗΜΑ  ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΔΙ.ΠΑ.Ε. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
 
·         ΓΚΑΛΑΒΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   -ΤΜΗΜΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΚΑΙ ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΜΕΣΩΝ ΤΟΥ ΠΑΝ.ΔΥΤ.ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
 
·         ΛΥΜΟΥΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ  -ΤΜΗΜΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΤΟΥ ΠΑΝ.ΙΟΝΙΟΥ
 
 
 
ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ ΤΕΧΝΙΚΟΥ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ
 
·         ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ  -ΤΜΗΜΑ ΕΠΙΣΤΗΜΗ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΤΟΥ Δ.ΠΑΝ.ΘΡΑΚΗΣ
 
·         ΧΟΝΔΡΟΜΑΤΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ  - ΤΜΗΜΑ ΦΥΣΙΚΗΣ ΤΟΥ Α.Π.Θ
 
·         ΤΣΙΝΑΦΟΡΝΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ -ΤΜΗΜΑ ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΜΕΣΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΤΟΥ ΠΑΝ.ΙΟΝΙΟΥ
 
 
ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ ΒΟΗΘΟΥ ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΟΚΟΜΩΝ
 
·         ΑΜΟΙΡΙΔΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΑ  - ΤΜΗΜΑ ΕΡΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΤΟΥ ΠΑΝ.ΔΥΤ.ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
 
 
ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ
 
·         ΜΠΡΑΝΙΩΤΗ ΗΛΙΑΝΑ  - ΣΧΟΛΗ ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗΣ ΤΟΥ Α.Π.Θ.
 
 
 
ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ ΤΕΧΝΙΚΟΥ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ
 
·         ΚΟΥΚΟΥΤΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  - ΤΜΗΜΑ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΚΑΙ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ ΤΟΥ ΠΑΝ.ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
 
·         ΜΠΟΛΟΣ ΟΡΦΕΑΣ - ΤΜΗΜΑ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΚΑΙ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ ΤΟΥ ΠΑΝ.ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
 
 
 
ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ ΤΕΧΝΙΚΟΥ ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ
 
·         ΤΑΧΤΑΤΖΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ – ΓΕΩΠΟΝΙΑ Α.Π.Θ.
 
·         ΤΡΙΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ- ΓΕΩΠΟΝΙΑ Α.Π.Θ
Έχει διαβαστεί 40 φορές

Σχόλια

Δεν υπάρχουν σχόλια για αυτό το άρθρο.

Δεν σας επιτρέπεται η υποβολή σχολίων. Παρακαλούμε συνδεθείτε.

Αναζήτηση

advertisement
advertisement

Συνέντευξη με την πρέσβειρα της Κούβας Zelmys María Domínguez Cortina

advertisement
advertisement
advertisement
advertisement
advertisement
advertisement
advertisement
advertisement

Τα Πιο Δημοφιλή

Ο Καιρός στη Βέροια



Ο καιρός τώρα

Συννεφιασμένος
Συννεφιασμένος
Θερμοκρασία 12 °C
Άνεμος ΝΑ 2 μποφόρ

Κυριακή, 17 Νοεμβρίου

Περιοδικά σύννεφα
Περιοδικά σύννεφα
Θερμοκρασία 11 ως 17 °C
Άνεμος Α 1-2 μποφόρ

Δευτέρα, 18 Νοεμβρίου

Μερική λιακάδα
Μερική λιακάδα
Θερμοκρασία 11 ως 18 °C
Άνεμος ΑΝΑ 0-1 μποφόρ

Ποιός είναι online

Έχουμε online 333 επισκέπτες και 0 μέλη.

Αρχική σελίδα για κινητά